McCoy

Zie jij wat er mist in de code?

Mis niks. Kom werken bij McCoy!

Je hebt je sporen verdiend in de wereld van SAP-development. Je kent de systemen, de logica, de valkuilen én de shortcuts. Je weet precies wat je doet — en vooral ook waarom. Maar eerlijk is eerlijk: te vaak ben je bezig met brandjes blussen, het volgen van processen om het proces of wachten tot de volgende meeting begint. Dat kan anders.

Bij McCoy bouw je aan slimme SAP-oplossingen die echt verschil maken voor de klant. Niet binnen een star model, maar met echte verantwoordelijkheid, korte lijnen en collega’s die net zo scherp zijn als jij. Hier heb je ruimte om te doen waar je goed in bent. En als je nieuwe ideeën hebt, is er niemand die zegt: “Leuk, maar laten we daar over drie maanden een werkgroep voor opstarten.”

SAP Developer - dit wil je niet missen!

Wat je ook kiest: jouw ideeën doen ertoe. We hakken knopen door op basis van expertise — niet hiërarchie. Onze teams werken als mini-start-ups, met vrijheid, verantwoordelijkheid en volop vertrouwen. Nieuwe collega’s? Die krijgen meteen een vast contract. En een concurrentiebeding? Doen we niet aan. Ons Development team heeft ervaring in ABAP, Cloud ABAP, Fiori en AI-integraties. Daarnaast werken we nauw samen met het data-integratie- en supply chain executie team. Er is altijd iemand om mee te sparren over deze thema's. Onze collega’s wonen verspreid door heel Nederland, dus hybride werken is bij ons eerder regel dan uitzondering.

Meer weten

Maak kennis met Ronald

“Je krijgt hier de ruimte om je eigen pad te bepalen. Wil je meer leren over back-end development? Of je juist verdiepen in front-end technieken? Alles kan, zolang je maar een goed onderbouwd plan hebt. Bij McCoy werk je aan zowel Clean Core oplossingen als complex maatwerk. Jij kiest waar je energie van krijgt. Een kort project met snelle impact of liever iets groots en langdurigs? Alles kan.”

Niks missen? Laat je gegevens achter en kom in contact

Guido la Croix

Een vacature is maar een tekst, liever gaan we gewoon eens in gesprek om kennis te maken. Guido staat voor jou klaar om te sparren over de mogelijkheden en het beantwoorden van al jouw vragen.

Een werkplek die je niet wil missen

In 2025 zijn we voor de vijfde keer verkozen tot Great Place to Work. Sinds 2023 zijn wij ook officieel een Best Workplace. Onze certificering als Best Workplace bevestigt dat we goed op weg zijn om jouw werk als SAP-consultant nog leuker en uitdagender maken. Dit is geen doel op zich, maar iets waar we ons iedere dag voor inzetten.